Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Comments (1 330)

 • Prosím o modlitbu za Petra chorého na leukémiu, ktorý má onedlho podstúpiť transplantáciu . Pán Boh zaplať.

 • Prosím za modlitbu za vyriešenie ťažkých vzťahov medzi deťmi a mojim bratom a jeho exmanzelkou, ktorí ho vlacia po súdoch, chcú ho pripraviť o zdravie a peniaze a domov. Trpia tým aj stari rodiča. Nech nájdu k sebe cestu a obrátia všetci svoje srdcia k Bohu. Ďakujem.

 • Pochvalený buď Ježiš Kristus, prosím o modlitbu. Musím nastúpiť do práce hoci sa zdravotne ešte necítim dobre. Prosím o modlitbu, aby som vládala pracovať. Pán Boh zaplať

 • Marta Knapíková

  PBJK. prosím o modlitby za nášho syna, za uzdravenie vnútorných zranení a chorôb, za živú vieru a za trvajúci vzťah usporiadať. Pán Boh zaplať. Nech Vás žehná Pán!

 • Prosím o modlitbu za odčinenie mne spôsobeného zla a nespravodlivosti. Za požehnanie tých, ktorí sú za to zodpovední. Aby Boh uzdravil naše srdcia a všetko premenil na lásku. Vďaka

 • Prosím o vaše modlitby za nášho syna,jeho spolužiakov a kamarátov,triednu,učiteľov,za manžela a kolegov,za mňa,oca a Máriu,súrodencov,synovcov,svokru,za švagrinú a jej porod,za celú rodinu,susedov,neprajníkov,za kňazov,aby vytrvali na správnej ceste,za deti a mládež,ateistov,duše v očistci,Víazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie.PBZ.

 • PBJK. Drahé sestričky prosím o modlitby za živú vieru pre Ľuba, Danku, Danielu, Ľubomíru a vyliečenie vnútorných zranení a chorôb. Pán Boh zaplať.

 • Pochvalený buď Ježiš Kristus, prosím o modlitby za našu rodinu, nech zvládneme zdravotne a finančne tento mesiac, a nech sa nám podarí splatiť hypoteku čím skôr, aby sme mohli kúpiť auto, ktoré bude spoľahlivé a bezpečné.Boh vám žehnaj. Úprimne PBZ

 • Stále a vrúcne vás prosím o modlitby za môjho ťažko chorého otca Jozefa. Veľmi pekne vám ďakujem. Pán Boh zaplať.

 • Prosím o modlitbu za zdravie maminy, ocina a mňa, za ochranu pred korona vírusom, a za Božie požehnanie v našich životoch. Ďakujem.

 • prosim za hlbsi vztah s pannou Mariou a panom Jezisom, prijatie pravdy o sebe, rozlisovanie, doveru, uprimnost, rozhodnutie, mudrost, radu, povolanie, oslobodenie z veci z ktorych mam byt oslobodeny. Pozehnanie, obratenie a oslobodenie rodiny, odprosenie za hriechy clenov rodiny a predkov. Dakujem za modlitby, nech vas pan pozehna a obdari svojim pokojom a blizkostou.

 • Prosím o modlitbu za našu rodinu ktorá má finančné problémy a aj problémy s bývaním.Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov