Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (732)

  • Prosím o modlitbu za moje uzdravenie. Aby teplota ktorá má trápi už viac ako mesiac ustala. Pan Boh zaplať

  • Pane, ak je to Tvoja a ak chceš, pomôž mi a daj nám k tomu silu a odvahu a žehnaj toto dielo. Na božiu slávu a česť. Prosím o božie požehanie, pomoc a ochranu a dary ducha pre nás. PBZ

  • Prosím o modlitbu za závislého brata, za jeho uzdravenie, obrátenie, za pomoc a silu pre jeho nešťastných rodičov, rodinu a deti, Pán Boh zaplať.

  • Prosím o modlitby za moju umierajú mamičku ktora umiera na rakovinu doma v silných bolestiach

  • Prosím o modlitbu za vnútorné, psychické uzdravenie a oslobodenie dcéry, božiu pomoc a ochranu, božiu pomoc v štúdiu, dar viery, lásku a porozumenie vo vzťahu. Ďakujem

  • Panna Mária Bohorodička, prosím ťa o božie požehnanie a milosti, ktoré potrebujeme J, MBM, J a NR pre plnenie BV. Pane, žehanaj nás v každej oblasti nášho života, aby sme boli zdraví, šťastní a požehnaní.

  • Prosím o modlitby za zbavenie sa úzkosti,strachu a nepríjemných pocitov a myšlienok.Nech Pán naplní moju myseľ a srdce radosťou a pokojom.PBZ

  • Prosim o modlitby za chorych mamku Mariu sestru Helenu a brata Vladimira. Božiu lasku v rodine, dar odpušťania a dary ducha sväteho. Boh vas žehnaj.

  • Panna Mária, ja ťa prosím pomož mi s ním a pomôž jemu so mnou, pomôž nám prosím plniť Tvoju svätú vôľu. Zvolávam o božiu pomoc a ochranu, božie požehnanie a milosti, božie kráľovstvo v nás a medzi nami a pokoj a lásku Najsvätejšiu trojicu, Svätú rodinu, celé nebo a našich anjelov archanjelov a anjelov strážnych, aby za nás bojovali a mohli sme Bohu bez strachu slúžiť a tak plniť jeho svätú vôľu. Nabožiu chválu a česť. Amen. Pán Boh zaplať za každú jednu modlitbu. nech ste šťastní a požehnaní.

  • Prosím o modlitby za vyliečenie alergickej nádchy pre dcéru, za je j zdravie a Božie požehnanie, za pokoj pre ňu a pre mňa a v rodine, za úspešné dokončenie semestra a diplomovky pre mňa, za zmierenie sa s bratom a obrátenie manžela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov