Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (740)

 • Pochvaleny bud Jezis Kristus.

  Prosim o modlitbu za syna Martina za oslobodenie od alkoholu a za jeho hriesny zivot v nemanzelskom zvazku a za vnucku MISKU aby vyrastala v krestanskej rodine.

  Pan Boh zaplat Milan

 • Prosím o modlitby za celú moju rodinu. O pokoj v našej rodine. Prosím, aby sme všetky problémy a situácie riešili
  v pokoji. Prosím o to, aby môja dcera Monika nežila v smilnom zvesku s mužom ktory nikdy nespečati lasku manželstvom a aby nezanevrela na rodičov Pán Boh zaplať

 • Prosim o modlitby za seba,zdravie,boli ma neskutocne hlava,celkovo vycerpanie
  Prosim za svoje deti,ich zdravie ako aj manzelove..ma dlhodobe zdrav.tazkosti
  A za nasu fin.situaciu
  PBZ

 • Prosim o modlitu za mna, po cca 12 tich rokoch ma zamestnavatel – podnikatel vyhodil z prace a nezaplatil aj ked to slubil pisomne. Zmluva je neplatna, lebo nema nalezitosti -je to iba zdrap papiera, ja som mu verila a neoverovala si to co podpisal vtedy pravnikmi. Peniaze na pravnikov nemam, on je milionar a vyhraza sa znesenim ma z tohoto sveta pre poskodenie jeho dobreho mena ak by som nieco proti nemu podnikla. Chcem poslat fakturu, kde popisem co vsetko som za cele roky pre neho odpracovala a on mi nezaplaitil a poslat to aj kolegom. Jedine sa on boji hanby. Prosim, o modlitbu, aby Panna Maria bola mojou skutocnou sestrou, ktora mi pomoze svojim orodovanim v nebi, tak, aby som uz len vdaka jej zazraku sa dostala k peniazom, ktore mi tento zly clovek nevyplatil. Vrucne dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov