Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Comments (1 330)

 • Pochválený buď Ježiš Kristus!
  Drahé sestry, prosím o modlitby za pána Šimona L., ktorý leží na JIS-ke a jeho rodinu.
  Ďakujeme!
  +

 • Pochválen Buď Ježiš Kristus. Veľmi Vás prosím o modlitbu za mňa a moje dieťatko, ktoré nosím po srdcom❤️ aby som všetko zvládala a hlavne aby bolo moje dieťatko zdravé. Zajtra idem na vyšetrenie, prosím ťa Pane Ježišu z celého srdca, nech to dobre dopadne🙏🙏🙏. Pán Boh Zaplať za každú modlitbu.❤️🙏

 • Dcéra Nebeského Ocka

  Prosím o zdravie tela i duše a BP pre seba. Ješišu, pomôž , všetko ti odovzdávam. Amen

 • prosebnice Jiřina

  Drazí, prosím vás o modlitbu za dceru Jitku, její děti a rodinu jejího bývalého manžela, za dar uzdravení, dar víry a dary Ducha svatého pro ně. A o modlitbu za dceru, aby žila ve víře, aby zvládala svůj život, práci a péči o vnuky, děkuji.

 • Prosím za moje plné uzdravenie, pokoj a požehnanie rodiny na príhovor sv. Terezky.
  Túžime mať ešte deti.
  Verím, Pane, pomôž mojej nevere.

 • Za obnovenie, uzdravenie, vyliečenie vzťahu dvoch mladých ľudí, aby si opäť našli cestu k sebe, nech môj syn napraví, čo pokazil, nech mu náš Duch Svätý osvieti rozum a odoženie diabla, ktorý pokúša vždy a všade a na každom mieste. PBZ.

 • Prosím o modlitbu za moje uzdravenie z dlhotrvajúcej choroby, za pomoc u lekára pri zákroku aby vedel pomôcť môjmu trápeniu a bolestiam nervu v nohe, často už strácam nádej. Ale aj tak verím a dúfam v Božiu pomoc. Pan Boh zaplať.

 • Prosím o modlitby za silu a uzdravenie pre môjho ťažko chorého otca Jozefa. Ďakujem. Pán Boh zaplať.

 • Z celého srdca by som vás chcela poprosiť o modlitbu za uzdravenie mojej mamy,za pokoj v rodine za zdravie a božiu pomoc. Hlavne za nájdenie vhodného zamestnania pre mňa. Za pokojne prežitie služobnej cesty pre Jaroslava. Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov