Kázne na novénu k sv. Jozefovi

DÔLEŽITÉ!!!
V súvislosti so stanoviskom KBS k zákazu verejného slávenia bohoslužieb s ľútosťou informujeme, že do 23. marca 2020 sa nebudú sláviť verejné bohoslužby ani v našej kláštornej kaplnke (a to ani počas novény a slávnosti sv. Jozefa).
Zároveň ubezpečujeme všetkých, ktorí ste nám poslali alebo ešte stále posielate úmysly modlitieb k sv. Jozefovi, že každý deň (od 10.-19. marca) tieto úmysly zahrnieme do našich modlitieb.
Pozývame Vás všetkých pridať sa k tejto Novéne vo svojich domovoch a rodinách, napr. modlitbou Litánií k sv. Jozefovi, Korunky k Božiemu milosrdenstvu, posvätného ruženca a pod.Na tomto odkaze: http://lorincik.bosikarmelitani.sk/na-stiahnutie môžete nájsť a vypočuť si minuloročné kázne počas novény a slávnosti sv. Jozefa.
Kaplnka kláštora v tomto období zostane otvorená pre súkromnú modlitbu.V prípade duchovnej potreby jednotlivých záujemcov môžeme v našom kláštore vyspovedať.
Modlime sa spoločne k sv. Jozefovi za uzdravenie ľudí od nového vírusu, za všetkých zdravotníkov a za to, aby sa rýchlo našli spôsoby ako nad vírusom zvíťaziť.
V modlitbe s Vami spojení,bratia bosí karmelitáni z Lorinčíka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov